?

Log in

Вс, 4 авг, 2013, 16:11
di_k: Запрошуємо на унікальний фестиваль цього літа: "ХЛІБ своїми руками.Жнива!"

Запрошуємо хлопчиків та дівчаток дізнатися, чому ж таки Хліб усьому голова!

Останній і наяскравіший захід на хуторі Обирок цього року - це ХЛІБ.
Золота пшеничка колоситься на полі, прикрашається новозбудована сцена і чекаю виступів "Неділі" разом з "Астартою ", англійської перкусіоністки Еліс Корріган та чілійського репера Бебо Бельтрана, "Фолькнерів" та бандуриста Ярослава Джуся. Заноситься запашне сіно до Кіносараю для перегляду фільмів Тараса Томенка та Михайла Іллєнка, і з усього світу їдуть гості.

Обіцяв бути казкар Сашко Лірник, письменниця та казкотерапевт Катерина Єгорушкіна. Готуються заняття з фізики, щоб дітки дізналися про природні дива.

Цього року спільно з українськими хліборобами жатиме Білорусь, Росія, Польща, Чехія, Болгарія, Іспанія, Велика Британія, Мексика, Аргентина і Чилі.

hlib


Приєднуйтесь до свята, що називається ХЛІБ.
детальна інформація та реєстрація www.hlib2013.info

ХЛІБ – це не фестиваль у звичному розумінні, скоріше це школа, бо протягом 5 днів ми вчимося жати справжніми серпами, молотити ціпами, молоти у ручних жорнах і зрештою пекти хліб у руських печах.

ХЛІБ – це не школа у звичному розумінні, скоріше це свято, бо протягом 5 днів ми танцюємо, співаємо, сміємося, купаємось в озері та гуляємо полем і лісом.

ХЛІБ – це не свято у звичному розумінні, скоріше це праця, бо кожна хлібина, перш ніж вона потрапить на стіл, потребує величезної енергії і уваги.

ХЛІБ – це не праця у звичному розумінні, скоріше це молитва, бо протягом 5 днів учасники утримуються від вживання алкоголю, цигарок та наркотиків, аби перейти на новий рівень відчуттів та взаємодії.